درباره ما

شرکت بین المللی آفتاب پارلان ارس

 

 

شرکت افتاب پارلان ارس فعالیت خود را با نام “ممتاز” از سال ۱۳۲۵ در شهر تبریز و در زمینه تولید، واردات و صادرات انواع خشکبار آغاز کرده و در سال ۱۴۰۰ به صورت رسمی با عنوان شرکت بین المللی “آفتاب پارلان ارس” در جهت ارایه برترین محصولات و با بهره‌گیری از دانش متخصصین توسعه داده شده است. در حال حاضر عمده فعالیت این مجموعه تولید، فروش و صادرات انواع خشکبار می‌باشد و امیدوار است تا با همکاری شرکای تجاری ملی و بین‌المللی خود بتواند کسب و کاری جهانی و در شان نام کشور مقدسمان بنا نهد.

 

این شرکت متشکل از واحدهای تولید، فروش، سرمایه انسانی، تحقیق و توسعه، صدای مشتری، بازرگانی و برنامه‌ریزی بوده و با نگاهی دانش‌بنیان به توسعه و رشد سازمانی خود ادامه خواهد داد. تمامی پرسنل این واحدها از نخبگان علمی و دانشگاهی کشور انتخاب شده‌اند.

با هدف‌گذاری بلند مدت و تدوین سیاست‌های کلان و برنامه‌ریزی سالانه، در یک چشم‌انداز ۱۰ ساله، آفتاب پارلان ارس یکی از برترین شرکت‌های تولیدی در سطح خاورمیانه خواهد بود. رسالت و سیاست اصلی ما توجه و تاکید بر ارکان کارآفرینی تخصص‌گرایانه، بهره‌گیری از دانش روز دنیا، توجه به نیاز مخاطبین و تفکر سیستمی می‌باشد.

امید است با همکاری و همراهی پرسنل متخصص و دلسوز و با تدوین سیاست‌های بهینه و با نگاهی جهانی بتوانیم در این مسیر موفق بوده و گامی کوچک در رشد و تعالی اقتصاد کشور عزیزمان برداریم.

روش های ارسال
0
همکاران
0
محصول
0 +
نمایندگی
0

برترین فروشگاه خشکبار و آجیل

شرکت پارلان با هدف بهبود مستمر با بهره مندی از برترین ماشین آلات روز دنیا و با نیروهای تخصصی نخبه از برترین دانشگاه های ایران و جهان به روزترین خطوط تولید و بسته بندی محصولات آجیل، خشکبار و حبوبات را راه اندازی نموده است. تمامی مراحل فرآوری، شست وشو و بسته‌بندی در این واحد تولیدی بصورت تمام اتوماتیک انجام می‌گیرد. با اجرایی شدن واحد تولیدی جدید ظرفیت تولید این مجموعه به 3 هزار تن در سال افزایش یافته است.
این مجموعه در راستای حذف واسطه گری و رساندن محصول با کیفیت و ارگانیک به دست مشتریان اقدام به ایجاد فروشگاه اینترنتی نموده است. همچنین برای تضمین و تداوم کیفیت مطلوب و ارج نهادن به حقوق مشتریان ارجمند تمام تولیدات این مجموعه توسط واحد کنترل کیفی پایش شده و محصولات تولیدی مطابق با استانداردهای روز دنیا برابر سازی می شود.
شرکت بین المللی آفتاب پارلان ارس به عنوان یک مجموعه تولیدی پویا در تلاش است تا اطلاعات اساسی و مورد نیاز در رابطه با حوزه های فعالیت و خدمات خود را در اختیار مشتریان، اساتید، پژوهشگران، دانشجویان و صنعتگران قرار دهد تا در سایه ارتباط سازنده از نظرات، پیشنهادات و انتقادات ایشان استفاده و انتظارات مشتریان خود را تامین کند.

کیفیت بالا
قیمت پایین
ارسال به موقع

برخی مشتریان عزیز که به ما اعتماد کرده‌اند

Scroll to Top
اسکرول به بالا