جشنواره فروش ویژه یلدایی پارلان

شرکت پارلان به مناسبت فراررسیدن یلدا پک های ویژه ای برای شرکت ها و سازمان ها تدارک دیده است. این شرکت برای ایجاد محفلی گرم به بهانه یلدا برای همکاران شرکتی با قیمت استثنایی بسته های آجیل و خشکبار در انواع طرح ها و بسته بندی ها را در نظر گرفته است. این مجموعه انواع آجیل از جمله پسته، بادام، فندق، بادام زمینی، بادام هندی و تخمه آفتاب گردان و کدوی گوشتی و انواع خشکبار از جمله کشمش، قیسی و آلو با توجه به نیاز و خواسته سازمان ها، در پک های مختلف فراهم کرده است. بسته های کادویی پارلان از میوها و دانه های ارگانیک با بسته های بهداشتی و مناسب تهیه می گردد.

مدت زمان برگزاری:

۱ تا ۲۵ آذر ۱۴۰۱

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
pkgs

مزایای جشنواره فروش

۱۰٪ تخفیف ویژه

فروش اعتباری

ارسال رایگان

christmas decoration with candles pine branch cones fruits panettone 1 scaled

فروشگاه اینترنتی پارلان

این مجموعه در راستای حذف واسطه گری و رساندن محصول با کیفیت و ارگانیک به دست مشتریان اقدام به ایجاد فروشگاه اینترنتی نموده است. همچنین برای تضمین و تداوم کیفیت مطلوب و ارج نهادن به حقوق مشتریان ارجمند تمام تولیدات این مجموعه توسط واحد کنترل کیفی پایش شده و محصولات تولیدی مطابق با استانداردهای روز دنیا برابر سازی می شود.
شرکت بین المللی آفتاب پارلان ارس به عنوان یک مجموعه تولیدی پویا در تلاش است تا اطلاعات اساسی و مورد نیاز در رابطه با حوزه های فعالیت و خدمات خود را در اختیار مشتریان، اساتید، پژوهشگران، دانشجویان و صنعتگران قرار دهد تا در سایه ارتباط سازنده از نظرات، پیشنهادات و انتقادات ایشان استفاده و انتظارات مشتریان خود را تامین کند.

نحوه سفارش:

کاربر پس از انتخاب محصول و افزودن آن به سبد خرید اقدام به ثبت نام در سایت نموده و پس از تکمیل اطلاعات تماس مانند نام و نام خانوادگی، آدرس دقیق و شماره تلفن سفارش وی ثبت می شود. پس از نهایی شدن ثبت نام با انتخاب پرداخت آنلاین به صفحه بانک هدایت می شوید و با استفاده از کارت بانکی و رمز دوم می توانید پرداخت خود را انجام دهید. این روش برای خرید ها در سراسر ایران قابل استفاده است. برای خرید بالای ۵۰۰ هزار تومان هزینه ارسال رایگان می باشد. و برای زیر ۵۰۰ هزار تومان هزینه ثابت ارسال ۳۰ هزار تومان می‌باشد.

رضایت شما افتخار ماست

Scroll to Top
اسکرول به بالا